Provozní řád naší ordinace

22.02.2011 00:18

 

Ve snaze zkrátit čekání na ošetření a zároveň plnit požadavky zdravotních pojišťoven vytváříme pořadový systém, který by měl přinést výhodu, že se můžete objednat na určitý čas, který bude, vyjma výjimečných situací, dodržen.

 Pacienti s nově vzniklým onemocněním jsou přijímáni dle ordinačních hodin, tedy Po, Út, St, Pá od 8: 00 – 10:00h, kdy poslední pacient bude registrován sestrou v 9: 45h., a ve čtvrtek od 14:00h do 15:00h.

Při vyšším výskytu onemocnění je sestra připravena rozdělit pacienty podle akutnosti, neb v zájmu zachování kvalitní zdravotní péče je v silách lékaře ošetřit pouze 5- 6 pacientů za hodinu.

Děti do 1 roku a stavy zvracení a dechové potíže mají přednost!

Při vysoké horečce prosíme rodiče pacientů o podání léků na snížení teploty (Paralen, Ibalgin …)ještě před návštěvou lékaře. Omezí se tak zrychlené šíření infekcí.

K řešení dlouhodobých zdravotních problémů, posudkových záležitostí, potvrzení, přihlášek či konzultací prosíme o objednání. Neb není možné toto plnit v akutní ordinaci. Zároveň upozorňujeme, že neposkytujeme tel. konzultace v době akutní ordinace.

Po 10té hodině budou přednostně ošetřeni objednaní pacienti, neobjednaní až dle zbylých časových možností.

Prosíme o předložení průkazu zdravotní pojišťovny sestře

poslouží jako registrace pořadí.

—————

Zpět


Kontakt

Dětská ordinace Vodňany s.r.o.

Sídl. Škorna 1223, 389 01 Vodňany

Telefon: 734 33 90 96
používáme WhatsApp!Najdete nás na mapy.cz

Novinky

Přihlaste se k odběru novinek: